Фокстрот

Володимир

Отзыв отрицательный

Шукаючи собі домашній кінотеатр Thomрson DPL-937VD, я знайшов в інформацію що дана модель продається лише в двох магазинах "Фокстрот". Це було ще напередодні нового року. Вирішивши купити дану модель я передзвонив на гарячу лінію і уточнив що дана модель таки дійсно знаходиться в двох магазинах міста. Але потім узнаю що навіть в період різдвяно-новорічних знижок ще до кінця акції 10січня ціна на дану модель збільшилась з 994 грн до 1900 грн. Вирішив зачекати на весняний розпродаж. На початку акції взнаю що нова ціна на дану модель становить 1310 грн. Сьогодні 4 квітня завітавши в магазин, який знаходиться за адресою Київ, пр. Визволителів, 17, я вирішив купити модель Thomson DPL-937VD. Довго шукаючи дану модель, і чекаючи консультацій продавців, але нарешті знайшов, я був повністю розчарований. Товар мав вигляд "муляжа" або бувшого вжитку. Коли я запитав продавця чи продається цей домашній кінотеатр, він мені відповів, що цей пристрій "не читає диски" і завтра буде знятий з вітрини. На запитання чи є подібні моделі в інших магазинах, він відповів що не має зв’язку з загальною базою, дав клаптик паперу з телефоном гарячої лінії "Фокстрот" та типом дом. кінотеатру, і сказав що самі дзвоніть. Я хотів ще отримати консультації але, до мене більш ніхто не підійшов, ані менеджера, ані адміністрації магазину не було. Тоді виникає питання, навіщо на офіційному сайті викладають неправдиву інформацію про наявність робочого і готового до продажу обладнання, навіщо виставляють на вітрину некондиційні товари, які не можливо продати. Я був глибоко розчарованим іхнім ставленням до покупців, низькою поведінкою обслуговування і надання неправдивої інформації в інтернет-магазині і нікому із своїх знайомих не пораджу звертатись у фокстрот.


Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Всем привет! Ничего удивительного. Когда из центрального офиса в киеве идет акция на товар, то этот же товар акционный раскупают быстренько категорийщики которые ежего же и распределяют по магазинам. Короче акционный товар даже не доходит до торговых точек. Поэтому, вам и отвечают - НЕТ В НАЛИЧИИ. Растаскали работники фокстрота. Эта старая схема и по ней работает весь персонал фокстрота по всей Украине. Как только идет акция на холодильник или лептоп, так это все скупают работники офиса и складов. Придерживают, а через время перепродают. Здесь очень много наивных сообщений от покупателей. Люди, дорогие, всё намного хуже чем вы только можете себе представить.Вот например еще. У нас девки из рекламного отдела всегда брали новые телефоны модные дорогие в свое личное пользование, попользовалась она, повыкручивалась крутым телефоном, а потом вытерла положила в коробочку и в розницу отнесла. Говорит, зачем мне покупать, я с менеджером по связи договорилась, у меня примут в магазине. А потом народ удивляется, почему плохой товар. Да потому что товаром уже кто-то пользовался. Таких случаев у меня много. А руководители ихние. Берут из магазина новую видеокамеру едут в путешествие заграницу, приезжают и возвращают использованную видеокамеру в магазин. Зачем покупать? А покупателей за охов держат. Да это все цветочки. Таких случаев полный фокстрот.

Шановний Читатель (28/08/09 12:41), чи не могли б Ви вказати певні факти чи докази на рахунок того, про що ви говорите. Тому що такі звинувачення читати щонайменшою мірою смішно - говорите не зрозуміло про що, не зрозуміло що сталося...Наскільки я знаю, Фокс робить багато кроків на зустріч покупцям, і весь час старається покращити обслуговування, сервіс. Головне - вони готові слухати критику і змінюватися для того, щоб ставати кращими.

Фокстрот -це мережа крамниць де продається неякісний товар.який навіть під час гарантійного терміну не можливо обміняти або навіть повернути гроші,а під примусом заставляють ремонтувати.хоча поломки плазмових телевізорів Японського в-ва,це зрозуміло що товар (лівий),цю ситуацію вирішити фактично не можливо.не купуйте товар в мережі цих крамниць .

Да, свет клином не сошелся! Но типа в других сетях ситуация лучше???

На Фокстроте свет клином не сошелся. А негодяи должны быть наказаны. Листовки оружие потребителей!!!
Собрать все жалобы покупателей на Фокстрот и опубликовать, вот это будет круто.

У меня тогда вопрос где вы все технику покупать будете?

Было в коментах хорошее предложение закидать витрины Фокстрота дерьмом. Есть встречное предложение- расклеить листовки с текстом типа Фокстрот - нарушает права потребителей. От каждого по листочку в масштабах Украины мы их умоем.

Какой форум они все сообщения удаляют через 5 минут. Я бы Фокстроту в лицо так сказал. Надо публиковать подобные вещи, чтобы люди знали какая это г..... контора.

Владимир, ради справедливости советую выразить сове недовольство у них на форуме и задать им эти же вопросы. Фокстрот - большая компания, но нормальные люди там есть - это точно! Если не молчать, а говорить им об этом, так сказать "в лицо", результат наверняка будет:)

Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Разрешенные к использованию HTML тэги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Это тест на "человечность".
Image CAPTCHA
Напишите то, что вы видите на картинке (учитывая регистр):
 
 
; ;